KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 11919080
nr 1191 9080
Siv Engström-Svenson
(f. 1929), Sverige
Blandteknik, "Julförberedelser". Signerad, daterad -72, målad på pannå, 44x60 cm
Siv Engström-Svenson, svensk målare, tecknare och grafiker född 1929 i Lindesberg.
Utrop:
800 kr
Såld:
500 kr
måndag 18 juni 2018
kl 19:32:44
14/6 05:53:21
Siv Engström-Svenson
Läs mer om Siv Engström-Svenson